Tarot AnielskiWróżby Tarota Anielskiego, mowa aniołów poprzez karty.

Tarot i jego wróżby towarzyszą nam od czasów średniowiecznych. Z czasem, po za kartami klasycznymi powstawały nowe odmiany Tarota w tym Wróżby z Tarota Anielskiego który stał się w ostatnich czasach bardzo popularny. Wykonując rozkład z kart anielskich prosimy o pomoc anioły, które w chrześcijaństwie stanowią symbol dobra i opieki nad nami. Choć anioły towarzyszą nam na co dzień, pamiętajmy, że mamy wolną wolę i możemy korzystać z ich pomocy tylko wtedy kiedy o to poprosimy. Wiele osób boi się kart klasycznych kojarząc je błędnie z czarną magią, dlatego wybiera przesłanie aniołów poprzez osobę pracującą z kartami anielskimi. Przygotowałam również zestawienie wszystkich kart Anielskich wraz ze zdjęciami i krótkim opisem które można zobaczyć pod tym przeniesieniem.

Czym różnią się Karty Tarota Anielskiego od Tarota klasycznego?

Po za oczywistymi informacjami jak wygląd kart czy ich ilość w talii zasadniczą różnicą jest to, kogo prosimy o pomoc i odpowiedź na nasze pytania. Karty anielskie wydają się być „bezpieczniejsze” chociaż jak już pisałam wszystko zależy od osoby z nimi współpracującej. W przypadku wyroczni anielskiej możemy stosować kilka rozkładów, które dopasowuję indywidualnie w zależności od rodzaju i treści pytań. Odczytywanie kart, nie jest oczywiste i jednoznaczne, dlatego warto pozostawić je doświadczonym, uduchowionym i silnie wibrującym przewodnikom.

Opis wszystkich kart Przesłania Aniołów

Jeżeli chcesz dokładnie poznać Karty Przesłania Aniołów (zdjęcia i autorskie opisy) kliknij tutaj!


Karty Tarota Anielskiego opis wróżb

Jakie przesłanie możemy uzyskać od Kart Anielskich?

Możemy pytać o to co aktualnie nas nurtuje, jak i o przyszłość bardziej odległą. Możemy dowiedzieć się co spotka nas dziś ale i w niedalekiej przyszłości. Przesłanie aniołów może dotyczyć praktycznie każdej sfery jak miłość, zdrowie, rodzina lub finanse. Prosząc anioły o pomoc i odpowiedź otrzymujemy konkretne wiadomości ale i wskazówki. Możemy je wykorzystać, lub nie gdyż obdarzeni jesteśmy wolną wolą i ostateczna decyzja leży po naszej stronie.

I kilka zdjęć talii Tarota Gotyckiego