Skrypty


Runy

Czym są skrypty i jak ich używać.

Skrypty to zapis odpowiednio dobranych znaków/ symboli/ liter w celu otrzymania wsparcia lub pomocy od wybranej siły, żywiołu lub innej mocy. Ja skupiłam się na współpracy ze słowiańskimi żywiołami, runami oraz aniołami. Skrypty należy umieszczać na dowolnej powierzchni jak choćby na własnym ciele. Skrypty towarzyszą nam od bardzo dawna, ale nauczyliśmy się nie zwracać na nie uwagi, świetnym przykładem jest napis na drzwiach K+M+B., wcześniej pisano C+M+B co znaczyło z łaciny „Niech Chrystus błogosławi temu domowi”

Przykładowo, chcielibyśmy „zabezpieczyć” nasz dom przed złem, chorobami lub nieprzychylnymi ludźmi. Możemy to zrobić na kilka sposobów, na przykład możemy zapisać kredą na ścianie w okolicy wejścia lub drzwiach stosowny skrypt. Jako kolejny możemy zapisany na drewnie lub kamieniu (naturalne materiały) skrypt powiedzmy runiczny zawiesić na ścianie, położyć na kominku lub ewentualnie co najmniej polecam ustawić go w miejscu niewidocznym. Ważne aby zdecydować się na współpracę w jednym kierunku, nie mieszając np. skrypty anielskiej z runiczną.

Skrypty Runiczne

Runy towarzyszą nam od bardzo dawna, a wykorzystać je możemy dla siebie na wiele sposobów. Skrypty runiczne to znaki, które pojedynczo lub w odpowiedniej kombinacji wpływają na nasz świat. Aby w pełni wykorzystać ich moc warto jest poprosić o sporządzenie skryptów osoby zaawansowanej w pracy nad nimi. Zdaję sobie sprawę, że często z przyczyn obiektywnych jak odległość nie jest to możliwe, dlatego można zamówić gotowe skrypty lub np. kredę która została wzmocniona rytuałem. Później możemy użyć jej do ochrony naszego domu wg moich instrukcji. Runy posiadają moce żywiołów a możliwości ich wykorzystania są ogromne, dlatego zachęcam aby poczuć ich siłę na sobie..

Poniższe zdjęcie ukazuje moją rękę ze skryptem runicznym.


zielonawrozka.pl runy pismo runiczne