NumerologiaCzym jest Numerologia i o numerologicznych liczbach

Numerologia to nic innego jak przyporządkowanie do nas lub innych osób, konkretnych liczb, które uzyskujemy z daty urodzenia. Odczytywać liczby można również z liter w imionach, nazwach czy innych słów jakich aktualnie potrzebujemy.

Do czego służy numerologia?

Zastosowań jest wiele! Numerologia najczęściej służy do określenia osobowości człowieka (często potencjalnego partnera), wybierania np. daty otwarcia nowej firmy czy miejsca zakupu nowego mieszkania. Oczywiście może pomóc nam również przy wyborze imienia dla dziecka czy kochanego czworonoga:) Niektórzy traktują numerologię dość „luźno” i stosują ją choćby przy wyborze marki i koloru auta czego osobiście nie popieram. Zawsze stojąc przed dylematem powiedzmy miejsca spędzenia wakacji, możemy posiłkować się numerologią.

Co powinniśmy wiedzieć..

Numerologia dostarcza nam istotnych informacji na wiele tematów, jednakże trzeba mieć świadomość, że ostateczna decyzja ZAWSZE należy do nas.

Jak obliczyć nasz Numerologiczny numer

Nie jest to zbyt trudny proces, aby poznać naszą liczbę należy zapisać naszą datę urodzenia powiedzmy 05.12.1978r, teraz należy ją zsumować:

0+5+1+2+1+9+7+8=33 w tym wypadku wyszła nam liczba mistrzowska (liczby mistrzowskie:11, 22, 33)

Teraz aby zademonstrować częstsze wyniki (1-9) delikatnie zmienię datę o jeden dzień do przodu 06.12.1978r i wykonujemy tą samą operację:

0+6+1+2+1+9+7+8=34 (sumujemy dalej ponieważ 34 to nie liczba mistrzowska a potrzebujemy liczby w przedziale 1-9) 3+4=7 Tym razem naszą liczbą jest 7.

Założenie jest takie, że sumujemy liczby tak długo, aż otrzymamy liczbę od 1 do 9, lub mistrzowską czyli 11, 22, 33.

Teraz możemy dowiedzieć się co oznacza przypisana do nas liczba!

Masz wątpliwości lub pytania? A może potrzebujesz profesjonalnego horoskopu numerologicznego Napisz do mnie.Znaczenie liczb w Numerologii (Horoskop Numerologiczny)

Numerologiczna 1:

Jedynka to osoba przebojowa, energiczna i zdecydowana posiadająca zdolność podejmowania łatwo decyzji. Lubi być w centrum wydarzeń, posiada również skłonność do ryzyka czy hazardu. Ceni sobie luksus i dobre życie. Dla jedynki bycie singlem nie stanowi problemu, chociaż lubi przebywać między ludźmi. Znane jedynki to N. Bonaparte, Onassis, Ch. Chaplin czy A. Nobel.

Numerologiczna 2:

Dwójka, jest nieco przeciwieństwem jedynki, to uduchowiona empatyczna, wrażliwa i pomocna osoba. Dwójka jest cicha i skromna, nie ceni sobie zbyt wysoko dóbr materialnych za to partnerem życiowym lub przyjacielem jest pierwszorzędnym! Potrafi również słuchać i milczeć, łatwo dostosowuje się nawet do trudnej sytuacji. Sławne „dwójki” to: Amadeus Mozart, Madonna, Dalajlama.

Numerologiczna 3:

Szczęście, to stalowa podstawa 3. Przyjazna, sympatyczna trójka łatwo nawiązuje kontakty, ba! nawet nie da się nie lubić. Uwielbia towarzystwo a ze względu na kreatywność i wizjonerstwo często staje się artystą. Numerologiczna trójka posiada również zamiłowanie do podróży. W związkach początkowo może być niestabilna, ale z czasem staje się bardzo zdecydowana. Sławne i znane trójki to Fidel Castro, Karol Dickens czy aktor Jackie Chan.

Numerologiczna 4:

Czwórka jest tytanem pracy. Swoje zadania lubi wykonywać dobrze i niekoniecznie szybko, cechuje ją również wytrwałość i cierpliwość. W życiu prywatnym jak i związku jest bardzo stabilna ale ostrożna i zdystansowana do nowych lub niepoznanych do końca sytuacji i ludzi. Numerologiczna czwórka to dobry przyjaciel na jakiego można zasze liczyć, niestety jest to również wada, gdyż czasem bywa wykorzystywana. Z negatywnych cech silnie nasuwa się również pesymizm i brak poczucia humoru oraz dystansu do siebie. Numerologiczne znane czwórki to: Stalin, Arnold Schwarzenegger, Leonardo da Vinci, Bill Gates czy nasz Ryszard Wagner.

Numerologiczna 5:

Dynamit- to słowo doskonale oddaje istotę egzystencji numerologicznej 5. To najbardziej żywiołowa liczba, ale też nerwowa i raptowna. Nienawidzi stagnacji i karmi się życiem garściami, lubi podróże i ryzyko. Niezbyt stabilna w związkach, lekkomyślna, niecierpliwa i agresywna.. Za to charyzmatyczna, inteligentna i pomysłowa. Dobrym negatywnym przykładem 5 jest Adolf Hitler, a pozytywnym Fryderyk Chopin.


numerologia
Numerologia 1 zielona wróżka

Numerologiczna 6:

Rodzina oraz dbałość o innych to podstawowe wartości numerologicznej szóstki. U Szóstki wszystko ma swoje miejsce i czas, a tym co sprawia jej życie ciekawszym jest rozwiązywanie problemów innych, dbanie o ich spokój i łagodzenie konfliktów. Dobrotliwa Szóstka bardzo dużo daje z siebie, ale i wymaga, zwłaszcza od partnera życiowego. To na czym jej zależy w związku to wierność i szczerość. Ciekawymi „szóstkami” są : Lenin, Sylvester Stallone czy Thomas Edison.

Numerologiczna 7:

Siódemka (jako cyfra) w religii oznacza Boską symbolikę, ale jaka jest siódemka numerologiczna? Umysł siódemki jest dość wyjątkowy, bardzo łatwo przyswaja wiedzę i potrafi się nią dzielić jak nikt inny, dlatego często siódemki kierują się ku nauce i nauczaniu. Mają dobry gust, przyciągają do siebie ludzi, często również z pieniędzmi. W pracy i życiu prywatnym dążą do perfekcji, często są singlami a w związku bywają trudnymi partnerami. Zostać przyjacielem siódemki to spore wyzwanie. Znane osoby wśród siódemek to Stephen Hawking, Bruce Lee, Marylin Monroe, Ludwig Pasteur czy Muhammad Ali

Numerologiczna 8:

Numerologiczna 8, to dość ciekawa postać posiadająca szereg zalet ale i wad. Jako największą z zalet należy uznać jej niezłomność i siłę w dążeniu do obranego celu której towarzyszy ogromna determinacja i odpowiedzialność. Z gorszych cech należy zwrócić uwagę na egoizm i fanatyzm prze co czasem narzuca swoją wolę innym. W życiu zawodowym sukces ma we krwi a pieniądze potrafi dość dobrze zdobywać bez większego wysiłku. W związku ósemka nie jest wzorem, niestety często praca staje się ważniejsza od ogniska domowego. Ciekawe numerologiczne ósemki to Jan Paweł II, Pablo Picasso, J. C. Van Dame i Michał Anioł.

Numerologiczna 9:

Numerologiczna 9 Chętnie pomaga, dzieli się i sprowadza na dobrą drogę. Ma dość dobrze rozwinięty zmysł twórczy, z powodzeniem uczestniczy w życiu publicznym, co poniekąd koliduje z potrzebą wolności. W życiu zawodowym dziewiątka nie ma większych problemów, choć chęć niesienia pomocy (czasem wolontariat) staje się ważniejsza od własnego dobra materialnego, prowadząc do altruizmu. Świetny przyjaciel, miłośnik zwierząt i przewodnik. Życie rodzinne to perełka numerologicznej dziewiątki, potrafi dbać o bliskich w sferze uczuciowej jak i finansowej. Ciekawe 9-tki: Elvis Presley, Bob Marley, Mikołaj Kopernik, Albert Einstein lub Matka Teresa z Kalkuty..


Numerologia, opis liczb numerologicznych
Numerologia znaczenie liczb


Numerologiczne liczby Mistrzowskie

Numerologiczne liczby Mistrzowskie to 11, 22, 33 oraz 44. Charakteryzują się znacznie większą mocą od pozostałych. Zdecydowanie silniejsze są również wibracje towarzyszące tym liczbą.

Numerologiczna 11 (liczba Mistrzowska)

Numerologiczna 11 to silnie rozwinięta duchowo osoba pragnąca pomagać. 11 bardzo łatwo jest się postawić w pozycji innych ludzi, dzięki czemu ma wysoko rozwiniętą empatię i wrażliwość wewnętrzną. Niestety nie ukierunkowanym na cel (11 mierzą bardzo wysoko) często zdarza się zbłądzić. Jedenastki często mają problemy emocjonalne. Do związków podchodzi bardzo ostrożnie, z dystansem, ale kiedy się upewni idzie na całość. Numerologiczna Mistrzowska jedenastka w pracy nie lubi zwierzchników czy nadzorców, dlatego często decyduje się na własny interes. Lubi dawać, a nie dostawać, przez co niejednokrotnie nie potrafi odłożyć (utrzymać) zarobionych pieniędzy. Słynne jedenastki to: Jurij Gagarin, Barack Obama, Michael Jordan lub Paris Hilton.

Numerologiczna 22 (liczba Mistrzowska)

Kim jest numerologiczna 22? Oczywiście Mistrzowską liczbą, którą można określić mianem swoistego stwórcy, architekta i projektanta swojego wykreowanego świata! Lubi i umie pracować, zdobywanie dóbr materialnych stawia dość wysoko w swojej hierarchii, lubi pieniądze przez co bywa nad oszczędny a nawet skąpy! W życiu rodzinnym jest zaangażowana choć praca może mieć negatywny wpływ. 22 numerologiczna jest dokładna a nawet precyzyjna, poważna i bez dystansu do siebie, zwykle mało religijna. Znane 22 to: Paul McCartney, Robert Oppenheimer, Margaret Thatcher,

Numerologiczna 33 (liczba Mistrzowska)

Chyba najrzadziej występująca mistrzowska liczba w numerologii. Liczba 33 charakteryzuje się spokojem, rozwagą, inteligencją, jest uniwersalnie ukierunkowana, dzięki czemu może zajmować się praktycznie wszystkim z sukcesami. Numerologiczna 33 to mistrz konwersacji, który z łatwością przejdzie przez każdą dyskusję. Oczywiście 33 nie jest pozbawiona wad takich jak hipochondria, czy skłonności do wyolbrzymiania małych spraw i brania wszystkiego do siebie. Często mają też problem z trudami życia codziennego. Są to osoby wrażliwe, empatyczne, kochające zwierzęta i naturę. W pracy świetnie sobie radzą i mają zwykle szerokie kontakty. Niestety pieniądze ich się nie trzymają.. W sferze miłości są wyśmienitymi partnerami na chwilę, jak i całe życie. Znane numerologiczne 33 to: Robert de Niro, Agatha Christie, Stephen King.

Numerologiczna 44 (nie mylić z liczbą Mistrzowską)

Numerologiczna 44 to już nie liczba mistrzowska, choć istnieją daty z których tą liczbę możemy uzyskać. Niemniej należy podejść do niej w ten sposób: 44 czyli 4+4=8 (44=8). Tak więc 44 to nic innego jak 8, a poniekąd 4 z mocniejszymi wibracjami.


liczby mistrzowskie w numerologii

Horoskop numerologiczny, silna wróżba ze wsparciem Kart Tarota

Teraz już wiesz kilka podstawowych informacji o numerologii. W pełni prawdziwy Horoskop Numerologiczny uzyskujemy przy wsparciu Kart Tarota, które uzupełniają i spajają wizję wyroczni w jeden czytelny element. Wróżba ta różni się od klasycznego rozkładu i wymaga daty, lub dat osób których dotyczy. Jeżeli masz wątpliwości, lub chcesz abym przygotowała wróżbę indywidualną dla Ciebie zapraszam na stronę kontaktową.